Hakkımızda

Biz Kimiz

Uzman Grup, Trabzon’da hizmet alanında 15 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı işmimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek sektörel çözümler sunmaktadır.

Sektöründe profesyonel kadromuz ile karşılıklı işbirliği içerisinde etkili ve kalıcı çözümler için bizi hemen arayın uzmanından destek alın.

Vizyon

Hizmet alanında 15 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır. Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Misyon

Evlerinizde işyelerlerinizde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçireceğiniz mekanlarda karşınıza çıkan ve sizi rahatsız eden böcek, kemirgen, uçkun ve depo zararlıları gibi haşeratlara karşı aldığımız kokusuz, lekesiz, temizlik gerektirmeyen kalıcı çözüm sağlayan uygulama tekniklerimiz;
Çalışan Ziraat mühendisleri ile tamamen bilimsel temelli hizmet için iso belgesi, haccp belgesi, biyosidal ürün uygulama belgesi, mesul müdürlük belgesi, fumigasyon belgesi, bilirkişilik belgesi mevcut olup işyerlerine entegre haşere kontrolü konusunda eğitim vermekteyiz.