Uygulama Yöntemleri

Redizüel Uygulama (Basınçlı Pompa ile Uygulama)

Uygulama sıvı şeklinde püskürtme yöntemi ile yapılır. Duvar ile taban birleşimine uygulanır. Kokulu ve Kokusuz olarak iki farklı uygulama tipi vardır. Uygulandığı noktaya yapışacak kadar püskürtülür.

Jel Uygulama

Jel uygulamasının başarısının en etken sebebi domino sistemi oluşmasıdır. Domino sistemi kimyasaldan dolayı ölen zararlıların ölüsünde zehirin aktif kalması ve diğerlerinin bunu tüketmesiyle oluşan sürekliliktir. Bu sebeple alanda uygulanması çevredeki tüm yuva imhasını gerçekleştirir, raporlanır.

U.L.V. & Sisleme Uygulaması

Açık alanlarda daha fazla tercih edilen bu uygulamada kullanılan kimyasalı daha etkin hale ve daha fazla noktacığa bölmesi özelliğini taşır. Etkili bir yöntemdir, raporlanır.

Uçanlar Uygulaması

En verimli uçan mücadelesidir. Estetik ve kolay uygulanır. Zararlılar yapışkan levhasında hapis edildiğinden gıda üretim ve servis alanlarında güvenle kullanılır, raporlanır.

Kemirgen Uygulaması

Monitör ve istasyon uygulamaları ile mücadele edilir. Sorunlu tüm bölgelerde kolayca uygulanır. Mum Blok ve Paste ile kullanılır. Her bir istasyonun veya monitörün izleme kartı bulunur, raporlanır.